web duyuru kapak_.jpg

Değerli Yelkenciler,

 

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Covid-19‘a ilişkin pandemi ilan edilmesi ve bu kapsamda ülkemiz resmi makamlarının aldığı tedbirler uyarınca; BAUISC Spring Trophy 2020 kapsamında düzenlenecek yarışlarımızın icrası Türkiye Yelken Federasyon tarafından süresiz olarak durdurulmuştur. 

 

Bu kapsamda, 19 Mart Perşembe günü gerçekleştirilmesi planlanan Skippers Meeting ve Kupa Teslim Töreni ile 21-22 Mart tarihlerinde start alacak Trofemiz 1.Ayak yarışlarınn belirtilen tarihlerde düzenlenemeyeceğini üzülerek bildirmek isteriz.

 

Sürecin belirsizliği sebebiyle durdurulan faaliyetlerin akibeti hakkında, Kulübümüz Türkiye Yelken Federasyonu ile irtibat halinde olacak ve siz değerli yelkencilere gelişmeler hakkında derhal bilgi verilecektir. 

 

Durdurulan tüm yarışlarımız için mümkün olan ilk tarihte organizasyonumuzu kaldığımız yerden sürdürebilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda, ilerleyen tarihlerde gerçekleşmesini umduğumuz tüm yarışlar için kayıt ve ORC sertifikasyon süreçlerinin aksamadan devam edeceğini önemle hatırlatırız.

 

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.