top of page
BST Taslak Takvim.jpeg

Değerli Yelkenci Dostlarımız,

 

Öncelikle içerisinde içerisinde bulunduğumuz süreçte sizlerin ve ailelerinizin sağlıklı ve afiyette olduğunuzu ümit ederiz.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle zor bir dönemden geçmekteyiz. Yaşadığımız bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde, gerekli tedbirlere uyarak atlatıp en kısa sürede hep birlikte sağlıklı olarak denizde bir araya gelmeyi planlıyoruz.

 

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirmeyi planladığımız Spring Trophy yarışlarımızı, yaşanan durum sebebiyle sonbahara erteleme kararı aldığımızı siz değerli dostlarımıza daha önce de bildirmiştik. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sayın Federasyonumuzun henüz spor etkinliklerine ilişkin takvimleri nihai hale getirmeleri mümkün olmadığından, yarışlarımızın ertelenmesine ilişkin son durum hala daha taslak halini sürdürmektedir.

 

Bu kapsamda taslak yarış programımızın aşağıdaki şekilde olduğunu siz değerli dostlarımıza bildirmek isteriz:

 

·         1.Ayak: 04.10.2020 Pazar (Şamandıra Yarışı)

·         2.Ayak: 10.10.2020 Cumartesi (HellyHansen-Sportworks Cup)

·         3.Ayak: 25.10.2020 Pazar (Şamandıra Yarışı)

·         4.Ayak: 31.10.2020 Cumartesi (BAU Bosphorus Sailing Cup)

 

Ayrıca, bu yıl Trofemizde ilk defa IRC sistemi yanıda ORC handikap sistemini de uygulayacağımızı sizlerle daha önce de paylaşmıştık. Bu kapsamda, yarışlara katılmak için zorunlu olan ORC Sertifikası  sizlerin başvuruları sonunda Kulübümüz vasıtasıyla sizlere ulaştırılacaktır. Bunun için aşağıda yer alan ORC Başvuru Formu 'na tıklayarak formu eksiksiz olarak doldurup göndermeniz rica ediyoruz.

 

En yakın zamanda çok sevdiğimiz denizlere ve yelken sporumuza dönmek dileği ile, saygı ve selamlarımızı iletiyoruz.

 

BAUISC

postorc.jpg

ORC CLUB SERTİFİKASI

BAŞVURU FORMU

bottom of page