web.jpg

Değerli Yelkenseveler,

Bu yıl ilk kez organize edilecek FİŞEKHANE SAILING CUP, 26 Mart Cumartesi günü BAUISC Spring Trophy 1.Etabı olarak gerçekleştirilecektir.

Zeytinburnu – Bakırköy Sahili açıklarında kurulacak şamandıra parkurunda gerçekleşecek yarış için Yarış Kayıtları başlamıştır. Yarışa katılım ücretsiz olup, Yarış İlanı ve Yarış Kaydı için www.fisekhanesailingcup.com adresini ziyaret ediniz.

FİŞEKHANE, İstanbul’un en güzel manzarasına karşı, tarihi yarımadanın da arka fonda olacağı yarışlarda; muhteşem görsel eşliğinde çetin bir rekabete ev sahipliği yapacaktır.

FİŞEKHANE SAILING CUP, bu yıl 6.kez gerçekleştirilen ve toplamda 4 ayaktan oluşan BAUISC Spring Trophy yarış serisinin ilk etabı olarak organize edilecek olup yarışan takımların elde edeceği puanlar BAUISC Spring Trophy’nin 1.Etap hanesine yazılacaktır.

26 Mart 2022 Cumartesi günü saat 12:00 itibariyle start alacak tekneler; IRC 0-1-2-3-4, Sportsboat ve GEZGİN sınıflarında yarışacaklardır. Gün içerisinde yapılması planlanan 2 yarış sonunda, her sınıfın ilk 3 takımına ödül verilecektir.

Ödül töreni ise yarış günü yani 26 Mart 2022 tarihinde FİŞEKHANE’de gerçekleştirilecek olup kazananlara ödülleri takdim edilecektir. Ödül Töreni sonrasında ise Yelkenci Gecesi ile tüm yarışçıları eğlenceli bir gece bekliyor.

FİŞEKHANE’de gerçekleştirilecek Ödül Törenine tüm ekiplerin katılımı için yarışlardan sonra Kalamış Marina'dan Fişekhane'ye özel araçlar kaldırılacaktır. Etkinliğin sonunda Kalamış Marina ve Beşiktaş İskelesi'ne özel araçlarla ulaşım imkanı sağlanacaktır. 


Yılın en büyük Ödül Töreni ve Yelkenci Gecesine tüm ekipleri bekliyoruz!

*Fişekhane, Kalamış – Fenerbahçe Marinaya 20 dakika mesafededir.