Kulübümüzün bu yıl 5.sini organize etmiş olduğu BAUISC Spring Trophy 1.Etap Yarışları 20 Mart Cumartesi günü tamamlanmıştı.

 

30 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek 2.Etap Yarışında, şamandıra rotasında yelken basacak tekneler, IRC-0-1-2-3-4 ve Sportsboat ile Gezgin sınıflarında yarışacaklar. Tüm bunlara ek olarak; bu yıl Trofemiz Sportsboat Sınıflarına da açık olup; üniversitesini temsilen herhangi bir sınıfta yarışacak öğrenci takımlarından yarış kayıt ücreti de alınmayacaktır. 

 

2.Etap Yarış Kayıtlarımız başlamış olup; kayıt işlemlerini aşağıdaki linkte bulunan Kayıt Formu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi için paylaştığımız COVID-19 Formu’nun tüm ekip üyeleri tarafından doldurulmuş şekilde kayıt esnasında Kulübümüze iletilmesi gerekmektedir.  

 

Son Kayıt Tarihi 27 Mayıs Perşembe, saat 20:00.

 

Trofemizin ikinci etabı için tüm yelkenseverleri 30 Mayıs Pazar sabahı start hattına bekliyoruz!

  

Yarış Kayıtları için veya Yelkenciliği nasıl daha ileri taşıyabileceğimize ilişkin her türlü öneriniz ya da şikayetiniz için ya da bilgi alabilmek için bizimle info@bauisc.org veya yariskayit@bauisc.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.