Dümenci Toplantısı 22 Mart’ta

Bahçeşehir Üniversitesi International Sailing Club’ın bu sene ilkini düzenlediği BAU İlkbahar Trofesi’nin Dümenci Toplantısı  İstanbul’un kalbinde gerçekleşecek.

22 Mart Çarşamba günü saat 19.00’da C Akademi Teras’ta gerçekleştirilecek olan Açılış Kokteyli ve Dümenci Toplantısı’nda tüm yarışçılar bir araya gelerek tanışma fırsatı bulacak. Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek tören için saat 18:30’da Kalamış Marina Acil müdahale / VIP iskelesi’nden  deniz shuttle’ı kalkacak ve brifing sonunda isteyen yarışçılarımızı tekrar Kalamış’a bırakacak.

Yarışların Baş Hakemi Orhan Türker ve Protesto Kurulu Başkanı Pınar Coşkuner Genç’ in teknik briefing vereceği geceye üniversitemiz Müzik Kulübü parçalarıyla eşlik edecek.  Yarışçıların trofe boyunca kullanacakları bayrak ve tekne numaralarının da yer aldığı çantaların dağıtılacağı danışma masası da yine C-Teras’a kurulacak.

BAUISC ekibi, toplantıda ve yarışlarda Bahçeşehir Üniversitesi öğrenci ve akademisyenlerinin katılımını beklediklerini, böylece yelken sporunu daha geniş kitlelere duyurabileceklerini belirterek Türkiye’de üniversite tabanlı olarak ilki düzenlenen Yelken Trofesi’ ni uzun yıllar yaşatabilmek adına herkesin katkılarının beklendiğini dile getirdi.